تبلیغات
در این وبلاگ گنجی بس عظیم نهفته است... - شادی و آرامش

.

تمام فایلهای سی دی شادی و آرامش را از کانال تلگرام به آدرس زیر دانلود کنید 

parvaz114@


برای مشاهده بیو گرافی استاد محمد شجاعی به انتهای همین صفحه مراجعه نمایید

                                                  

 

                         شادی و آرامش

مدتها در این اندیشه بودم تا این اثر را با اهدافی که در ادامه آمده است ، گرد آوری کنم .این مجموعه حاصل حدودا هشت ماه کار تحقیقی بر روی مباحث استاد بوده که این فایل ها از بین حدودا نزدیک به یک هزار فایل صوتی با حساسیت بسیار فراوان بر اساس یک چینش پلکانی هدفمند انتخاب شده است .

                               اهداف

این سی دی بر اساس تکنیک های بسیار جذاب و قوی برای آن دسته از دوستان تهیه شده که در نظام رابطه فردی خود با خداوند دچار یاس و نا امیدی بوده و یا بواسطه خاطرات گناهان گذشته راه را برخود بسته می بینند و یا اینکه اصلا بر اساس نوع زندگی خانوادگی و محیط اجتماعی پیرامون خود نسبت به معنویت و ارتباط با خداوند بدبین بوده و یا هیچ حسی نداشته و بی تفاوت هستند ، وهمچنین کسانی که می خواهند مسیر سعادت را گام به گام از ابتدا تا بلندای آن پیش بروند

 به همین منظور مباحث اولیه بکار رفته در این اثر از موضوعات بسیار جذاب و فوق العاده شیرین ، کاربردی و مبتلا به انتخاب شد که با تلفیق آن با موسیقی هایی خاص در ابتدا و انتهای هر مبحث جذابیت آن را دو چندان نمود و ضمنا مخاطب به هیچ عنوان در مباحث اولیه احساس نخواهد نمود که این یک سی دی معنوی برای آشتی دادن او با آسمان باشد که لازم به ذکر است  برای بیدار کردن فطرت مخاطب با بیان مطالبی دقیق برهانی و عقلی ، مخاطب مباحث را مطابق با حقیقت جان خودش می یابد  و در یک مواجه شیرین تسلیم حقیقت خواهد شد ، ان شاء الله . و نکته مهم اینکه بنده شخص مخاطب را یک انسان بسیار کم حوصله فرض کردم که بر همین مبنا این پروژه به لطف الهی آنچنان قدرتمند است که هر مزاج خشکی را نرم نماید ، و نکته بعد اینکه این مجموعه حتی برای افرادی چون بنده حقیر که سالها است از محضر اساتید استفاده میکنم به دلیل فطری و برهانی بودن مطالب بسیار بسیار راه گشا بوده که حتی بنده در حین کار بر روی این مجموعه استفاده های شگرفی برایم حاصل شد . (علی الخصوص مباحث 60 به بعد)

و مطلب آخر اینکه این مجموعه دقیقا به میزان حجم یک سی دی (MB700) جمع آوری شده و لذا در صورتی که عزیزان قادر به دانلود نیستند ، با گذاشتن پیام و یا ارسال ایمیل ، بنده نسبت به ارسال پستی سی دی انجام وظیفه خواهم نمود .

                                         ((این سی دی حاوی 102 ترک می باشد)) 

                         " لینک دانلود در انتهای صفحه می باشد "

تمام فایلهای سی دی شادی و آرامش را از کانال تلگرام به آدرس زیر دانلود کنید 

parvaz114@

ضمنا از عزیزان درخواست دارم تا این سی دی بسیار تاثیر گذار را میان اقوام و دوستان خود منتشر کنند تا این شروعی باشد برای جذب عزیزان برای تکمیل فرم های مشاوره استاد و آغاز یک سیر الهی تحت سایه و نظارت استاد و شرکت در کلاس های ایشان (به همین منظور بنده حقیر با کمک یک بانی به عنوان نذر فرهنگی تعداد 000/30 عدد ازاین سی دی را با وجود مشکلات فراوان تکثیر و در سطح تهران توزیع نمودم ، لیکن این تعداد برای یک حرکت فراگیر بسیار کم بوده و شما نیز بتوانید در حیطه شهر و محل خود نسبت به انتشار این اثر با نیت بستر سازی برای ظهور مولا امام عصر (عج) قدم موثری را برداشته باشیم.

خداوند یاریمان بفرماید تا هر کدام به مقدار وسع خود موانع ظهور مولای غریبمان، تنها یادگار آل محمد (ص) را برطرف نماییم .

بحث شماره یک با دو کیفیت (کیفیت بالا 56KB - حجم 20MB) دانلود  -   کیفیت معمولی 16KB دانلود حجم 6MB

سایر ترک ها بطور میانگین MB 6 می باشند.


با سلام تمام فایل های شادی و آرامش را به سهولت


 از اینجا دانلود کنید 

اگر از لینک بالا موفق نشدید بصورت زیر عمل کنید.


2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16

ادامه لینکها بزودی تکمیل خواهد شد اما فایلها در سرور بارگذاری شده است ولذا شما می توانید همچنان به دانلود کردن با تغییر شماره اخر لینک ها ادامه دهید - مثلا : 

http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ostadsamadi.persiangig.com/audio/shadivaaramesh/101.mp3

شماره 101 بالا را به ترتیب یکی یکی زیاد کنید تا 204

( ضمنا بحث شماره 136 را ندید بگیرید وجود ندارد)

لطفا در صورتی که هر یک از لینک ها خراب بود اطلاع بدهید. 

دلتان پر نور

تعریف و بیانی دیگر از این طرح:

گلچینی از 100 مبحث به صورت قوص صعودی از فطرت تا معرفت بطوری که در 42 مبحث اول ، مسائل تقریبا انسانی و فطری مشترک در همه انسانها مطرح شده باشد و قصد این بوده تا دین الهی را بر اساس "فطرت الله الذی فطر الناس علیها " اثبات کند و بتواند هر فرد طبیعت گرا را با برهان تسلیم کند. و این کار بسیار مشکل و تخصصی بود چرا که باید از صفر شروع شود و مباحث برای جلب اعتماد مخاطب حتی الامکان باید اوائل کار کاملا فطری بوده و برای مخاطبینی که نسبت به معنویات نگرش منفی دارند به هیچ وجه حساسیت ایجاد نکند تا کم کم او را از جایی که فکرش را نمی کند (فطرت و درون خودش) بتوان به مسیر باز گرداند و به همین منظور بنده ساعت ها مبحث مختلف را شنیده و این چیدمان را انتخاب نمودم.


*************************************

به درخواست بعضی از دوستان بیو گرافی مختصری از استاد محمد شجاعی ...

متولد 1343 - تهران

رشته فلسفه از دانشگاه تهران

ایشان سالها از محضر اساتید مختلفی بهره برده اند از جمله : علامه حسن زاده آملی - شیخ جعفر مجتهدی - حاج اسماعیل دولابی - استاد مطهری - آیة الله ممدوحی و... 

استاد در دوران 8 ساله جنگ با دو سمت در صحنه حضور داشتند ... اول : تخریبچی میدان مین و خط شکن و دوم : برگزاری کلاسهای معرفتی  اخلاقی برای رزمندگان .

حدودا 20 سال است که استاد بطور رایگان ارائه مشاوره خانواده دارند.

ویژگی که استاد شجاعی را متمایز کرده این است که ایشان با شیوه منحصر بفرد خود حقایق عمیق معرفتی را به زبانی بسیار روان ، جذاب ، کاملا کاربردی و قابل فهم برای همه سنین بیان می کنند .

مهمتر از همه اینکه در سایت موسسه منتظران منجی (ع) " http://www.montazer.ir "  فرم مشاوره  تعبیه شده که با تکمیل فرم ، استاد از بیوگرافی گذشته و حال مخاطب کاملا آشنا شده و بر همین اساس به ایمیل مخاطب یک برنامه مشاوره ای در زمینه های خانوادگی اخلاقی ، سیر معنوی و... میدهند که در سیر معنوی هر شش ماه با تکمیل فرم جدید از استاد برنامه جدید دریافت خواهید کرد.

از استاد تا کنون بیش از 3000 فایل صوتی در قالب حدود 150 موضوع در آرشیو موسسه موجود می باشد که فهرست بخشی از آن را در انتهای همین متن خواهید دید.

بیش از 15 سال است که استاد هر هفته کلاس های معرفتی ، عقیدتی و اخلاقی برگزار می کنند ،  محل برگزاری کلاسها : پنج شنبه ها شهر ری ،  شنبه ها یک هفته در میان به نوبت سعادت آباد و کرج ،  سه شنبه ها  قم می باشد. جهت کسب اطلاع دقیق  از زمان و مکان کلاسها با شماره :  021-55972450 موسسه منتظران منجی (ع) تماس حاصل بفرمایید.

جناب استاد از همان اوایل کار موسسه منتظران منجی (ع) را تشکیل دادند که این موسسه در یک ساختمان 4 طبقه داری بخش های ، مشاوره ، آموزش ، سمعی بصری ، کتابخانه ، و... می باشد.

فهرستی از برخی از مباحث استاد محمد شجاعی :

 میثاق مقدس خواهران (معیارهای انتخاب همسر) 25 جلسه

 / میثاق مقدس برادران (معیارهای انتخاب همسر) 25جلسه

 / مسائل دوران عقد 20 جلسه -   / همسران جوان 18 جلسه -  / تربیت فرزند32 جلسه -

 / حلم15جلسه -  / غضب 10جلسه -  / انسان‌شناسی 40جلسه -  / راه‌شناسی 54جلسه -  / مهرورزی 29جلسه -  / ما و امام زمان (ع) 8جلسه -  / روان‌شناسی عاقل و جاهل 19جلسه -  / معاد189جلسه -  / رشد و قدرت در سایه‌ سختی‌ها 30جلسه -  / یاد خدا 40جلسه -  / تغذیه جسم 8جلسه -   / مقام محمود 16جلسه -  / شرح زیارت عاشورا‌ 400جلسه -  / وسوسه و وسواس 6جلسه -  / توحید 50جلسه -  / نقش فرشتگان در اداره عالم 13جلسه -   / انسان در گستره منازل آخرت 31جلسه -  / نماز49جلسه -  / شرح اسماءالله 112جلسه -  / اهل بیت (ع) خانواده آسمانی 300جلسه -  / نگاه و خیال 6 جلسه -  / ولایت142جلسه ...و چند ده موصوع دیگر که جهت اختصار ذکر نشد.

ضمنا تعداد 10 کتاب از آثار استاد به چاپ رسیده است